Odvezieme Váš tovar prepravíme rýchlo a bezproblémovo!
Poradíme Sprostredkujeme predaj vašej nehnutel´nosti
Ponúkame Kvalitný tovar za výhodné ceny v e-shope

Preprava tovaru

Spoločnosť TOVA.SK, spol. s r.o. vykonáva medzinárodnú a vnútroštátnu cestnú nákladnú prepravu tovaru vozidlami s celkovou nosnosťou do 3,5 t už od roku 2005. Sme prepravnou firmou v rámci Slovenskej republiky a krajín Európskej únie, ale aj niektorých vybraných nečlenských krajín EÚ.

Pre našich zákazníkov sme dlhodobým a spoľahlivým partnerom. Plníme dohodnuté podmienky a zabezpečujeme nákladnú dopravu bez škôd. V spolupráci s našimi partnermi poskytujeme tiež kvalitné zasielateľské a logistické služby s orientáciou na zákazníka v lokálnom aj v medzinárodnom meradle.

Viac
Filozofiou spoločnosti TOVA.SK, spol. s r.o. je individuálny prístup ku každému klientovi.
Aj preto sa snažíme v maximálnej možnej miere prispôsobovať vašim požiadavkám.

Riešenia, ktoré prinášame, vychádzajú z výhodných základných sadzieb, pre ktoré sa oplatí infomovať. Budeme radi, ak aj vy nám zveríte prepravu vášho tovaru - informujte sa na naše voľné kapacity.

Viac

Náš vozový park tvoria

1.
Renault Master - valník s plachtou - cca 8 paliet (16,4 m3) - prepravná max. nosnosť 1500 kg. Ľahká manipulácia s nákladom, otvorenie z troch strán, rychlá nakládka a vykládka = úspora času a fin. nákladov
2.
Citrően Jumper - dodávka - cca 4 palety (13 m3) - prepravná nosnosť 1350 kg - výška 1,90 m. Možnosť nakladania z dvoch strán. Automobil je vybavený ťažným zariadením.
3.
Citrően Jumpy - dodávka - minivan (4-dverový) - 1 paleta (5 m3) - prepravná nosnosť 800 kg. Možnosť nakladania z dvoch strán. Automobil je vybavený ťažným zariadením. K dispozícii aj prepravný vozík.
4.
Peugeot Partner - minivan (5-dverový). Možnosť nakladania z troch strán. Automobil je vybavený ťažným zariadením. K dispozícii aj prepravný vozík.

Ponúkame vám